Sayın Müşterimiz;

%100 Gizlilik Güvencesi

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilemektedir. Ürünleriniz hediyelik ürün olarak kargo poşetlerinde yollanmaktadır. Kutu üzerinde ürün içeriği ile ilgili bilgi bulunmamaktadır. Ürünleriniz isminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz. İstendiğinde telefon ihbarlı olarak adresiniz yerine direk kargo şubesinden de alabilirsiniz.

Aynı Gün Sevkiyat

08.00 ile 16.00 arası alınan tüm siparişleri aynı gün yükleme garantisi. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde yüklenir.

Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo İle Teslimat

Gün içerisinde verilen siparişler aynı gün Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir. Siz ister paketinizi adresinize isterseniz kargonun herhangi bir şubesine isteyebilir ve ödemesini paketinizi alırken nakit ödeme yapabilirsiniz.

Gizlilik

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Eğer 7 gün içinde alamazsanız, siparişiniz bize geri gelecektir.

Siparişiniz Gelmedi mi?

Eğer size bildirilen zaman içerisinde siparişiniz ulaşmazsa lütfen Müşteri Hizmetleri 0 (551) 405 45 31 nolu telefon numarası ile temasa geçiniz. www.v-pills-penisbuyutucu.com yanlış verilen adreslerden dolayı yapılmayan teslimatlardan sorumlu değildir.