V-Pills Kullanıcı Yorumları

KAZIM DURAN diyor ki:
# TRABZON
# 06.05.2014
kesin işe yararmı acaba bu ürün ?Penis boyutum küçük süper paket kullanımda etkisi nasıl olacak.

KAZIM BEY ETKİSİNİ KULLANINCA GÖRECEKSİNİZ EMİN OLABİLİRSİNİZ .TÜRKİYEDE 7.SENESİNİ DOLDURDU BU ÜRÜN KÖTÜ BİR ÜRÜN OLSA EMİN OLUN PİYASADA TUTMAZLAR BU KADAR SÜRE..SÜPER PAKET KULLANIMDA 4CM-6CM BÜYÜME VE AYNI ORANDA KALINLAŞMA OLACAKTIR. TABİ DÜZENLİ KULLANIMDA.

Gökhan Duru diyor ki:
# Yozgat
# 29.04.2014
Merak ettiğim bir konu vpills 3 ay kullanımdan sonra gelişim gözlendi peki 3 aylık kullanımı bitirdikten sonra tekrar küçülme yada eski haline dönme söz konusu mu ? Onunla ilgili bilgi bulamadım ?

GÖKHAN BEY UZAYAN BİR PENİS GERİ DÖNMEZ DÜŞÜNÜNKİ BİR İNSANIN BOYU UZAYINCA GERİYE KISALIRMI KISALMAZ.BUNDAN DOLAYI KALICIDIR...

İlyas Gündüz diyor ki:
# Ankara
# 16.04.2014
bir akrabam tavsiye etti gerçekten sorunuma çare oldu erken boşalma yaşıyordum şimdi kesildi 2.kutuda her şey yoluna girdi.hacimsel olarak genişleme oldu.

Düzenli kullanımlarda etkisini görüceksiniz.sabah akşam 1’er kapsül kullanmanız gerekiyor.

Murat EFE diyor ki:
# Edirne
# 02.04.2014
Bu ürünü kullandım. 20-25 gün sonra bir dolgunluk hissi veriyor. Ayrıca boşalmayı geciktirdiği de bir gerçek. Çok uzun süre sert kalabiliyorsun. Memnun kalacağınız ürün...

erdal soylu diyor ki:
# bursa
# 12.03.2014
kesin penisde uzama oluyormu en az kac santim olur yanılmak istemiyorum...

düzenli kullanımlarda etkisiniz görüyorsunuz.2.kutudan itibaren etkileriniz hızlı bir şekilde görürsünüz.^. kutu bittiğinde 4cm-6 cm bir büyüme söz konusudur.

fırat ayaz diyor ki:
# ankara
# 01.03.2014
ilacı tok karnınamı yoksa aç karnına mı kullancaz …. en fazla kac santim genişler acil cevap bekliyorum

aç veya tok kullanmanız farketmez. 3.kür (kutu) kullanımda 4 cm-6 cm bir büyüme olacaktır

Engin diyor ki:
# Ankara
# 14.02.2014
Biz arkadaşla bir kutu aldık paylaştık denemek için günde 1tane akşamları tok karnına atıyoruz. Şimdi 2 kutu daha yalnız aldım penis uzatmak istiyorum kullanımım nasıl olmalıdır.daha almam gerekiryor mu yarım kutunun faydası olurmu. Teşekür ederim.

Engin Bey, V-Pills’in penis büyütücü etkisinden faydalanmak için üç ay boyunca düzenli olarak sabah ve akşam kullanılması gerekmektedir. İyi günler dileriz.