"V-PILLS KULLANIM ŞEKLİ "

Kullanım Şekli:

V-Pills sabah 1 akşam 1 olmak üzere günde 2 adet alınır.
60 kapsülden oluşmaktadır 1 kutu 1 aylık kullanım içindir.
Aç yada tok karnına kullanılabilir.
Kesin sonuç için 3 kutu kullanım önerilmektedir.

V-Pills Kullanarak Ne Gibi Sonuçlar Elde Edeceksiniz.

Yandaki tabloda V-pills kullanan 4 erkeğin 9 hafta içerisinde aldıkları sonuçlar görünmektedir.Deneye katılan erkeklerin penislerinde bir uzamanın yanısıra penis çaplarında ve hacimlerinde de bir gelişme kaydedilmiştir.

Aşağıda kullanım süresine göre elde edebileceğiniz sonuçları görüyorsunuz.

* 1. Hafta - 4. Hafta Aralığı : Bu süre boyunca daha uzun ereksiyon ve erken boşalma sorunu yok olacaktır
* 4. Hafta - 8. Hafta Aralığı : Penisinizin uzamaya başladığını görecek aynaya baktığınızda gurur duyacaksınız.
* 9. Hafta - 12. Hafta Aralığı : Artık ereksiyon halinde penisinizin daha uzun, daha sert ve daha hacimli olduğunu göreceksiniz. Muhteşem bir cinsel yaşam sizi bekliyor.

Artık sizde bu sırra ortak olabilirsiniz! Cinsel sağlığınızda genel bir düzelme, Penis ölçülerini arttırmaya yardımcı olmak için doğal otlardan yapılmış özel bir formüldür. Seksüel Sağlığınızı sağlayacak ve ereksiyon probleminizi giderecek, dünyanın birçok otlarından harmanlanmış özel bir formül içerir. Şimdiye kadar Sadece Amerika ve Avrupa'da kullanılan bu üründen hiç bir şikayet yada yan etki görülmemiştir.Şimdi bu ürünle seks hayatınız mükemmel bir hale gelecek.

V-PILLS™ HAPLARI PENİSİNİZİ TAM OLARAK NASIL BÜYÜTÜR ?

Penisinizin içerisinde 'corpa cavernosa' adında süngerimsi doku vardır. Heyecanlandığınızda bu dokulara kan pompalanır ve ereksiyon meydana gelir. V-Pills hapları bilim adamları tarafından bu dokuların kapasitesini arttırmak için geliştirilmiştir. Sonuç olarak bu dokulara daha çok kan pompalanır, penisiniz enine ve boyuna büyür. Aynı zamanda ereksiyon da daha uzun sürer. Bunun için, Eğzersiz gerekmez , Cerrahi müdahale gerekmez , Pompa gerekmez Yapmanız gereken tek şey V-Pills haplarını kullanmak.

ORTALAMANIN ÜZERİNE ÇIKMAK İSTERMİSİNİZ ?

Tıbbi kayitlara göre ortalama bir penis uzunlugu 6 inç'tir ( 17,5cm ). V-Pills Hapları ile Penisiniz tam tamına 3 inç (7,62 cm) uzayabilir. Bu değer ırka, yaşadığınız yere veya milliyetinize göre değişmez. Eğer bu ortalamanın üzerine - 3 inç (7,62cm) üzerine çıkmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Üstelik tamamen güvenilir ve gizli bir biçimde. Unutmayin V-Pills hapları sizin küçük sırrınız olarak kalabilir. Kimsenin bilmesine gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Küçük bir meblağ karşılığı istediğiniz BÜYÜK sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cinsel yaşamınıza gereken ehemmiyeti gösteriyorsanız, bu haplari kullanma konusunda tereddüte düşmemelisiniz.

HAPLARIN HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ VARMI ?

Kesinlikle hapların herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Sadece ABD'de 1 milyon kişinin kullandığı V-Pills haplarından herhangi bir şikayet alınmamış ve yan etkisi görülmemiştir. V-Pills hapları reçeteye tabii olmayan 100% güvenirli bitki karışımından oluşmaktadır.

V-Pills 'in İÇİNDE NELER VAR ?

V-Pills , penis boyutlarını uzatan, ereksiyon süresini ve cinsel gücü arttıran, doğal otlar ve baharatların karışımı ile elde edilmiş bir formüldür.Bu formül penis içindeki süngerimsi dokunun hacmini arttırır.