"Sık Sorulan Sorular"

V-pills Tarım Bakanlığı izin numarası

İl Tarım Müdürlüğü 23.12.2008 Tarihli 08340087 sayılı belge izni ile Yonja Dış Ticaret Ltd.Şti tarafından ithal edilmiştir.

V-PILLS neden Tarım Bakanlığı onaylı ?

Çünkü Sağlık Bakanlığı kozmetik ve ilaç izinlerini veriyor. V-pills %100 Bitkisel içerikli olduğu için Tarım Bakanlığı izni ile Türkiye ye getiriliyor.

V-PILLS in etkisi kalıcımıdır ?

Evet v-pills in etkisi yaşlılığın verdigi belirtiler başlayana kadar kalıcıdır.

Prostat hastaları kullanabilir mi? Zararı varmıdır? yada bir faydası?

Prostat hastaları V-pills i kullanabilir herhangi bir yan etkisi olmayacaktır.

Yurtdışından ürünü nasıl alabilirim ?

Eğer Yurtdışından sipariş vermek istiyorsanız, Siparişiniz ödemesini Paypal veya Western Unionla yapabiliyorsunuz. Ödemesi yapıldıktan sonra paketinizi UPS kargo ile istediğiniz adrese gönderiyoruz. Gönderi süresi uzaklığa göre 1-7 gün arasında değişiyor.

V-PILLS haplari tam olarak ne yapar ve nasıl büyütür?

Penisinizin içerisinde 'corpa cavernosa' adında süngerimsi doku vardır. Heyecanlandığınızda bu dokulara kan pompalanır ve ereksiyon meydana gelir. V-PILLS hapları bu dokuların kapasitesini arttırmak için geliştirilmiştir. Sonuç olarak bu dokulara daha çok kan pompalanır, ve penisiniz enine ve boyuna büyür. Aynı zamanda ereksiyon da daha uzun sürer. Bunun için, Egzersiz gerekmez , Cerrahi müdahale gerekmez , Pompa gerekmez. Yapmaniz gereken tek sey V-PILLS haplarını kullanmak. Bu kadar basit.

İstediğim sonuca ne kadar sürede ulaşabilirim?

1.Hafta - 4.Hafta : Bü süre içerisinde gözle görünür en önemli degişiklik, penisinizin genişlemesi ve daha uzun süren ereksiyon hali olacaktır. 4.Hafta - 8.Hafta : Artık penisinizin belirgin biçimde gelişmeye başladığına tanık olacaksınız. Ereksiyon durumunda olmadığınız hallerde bile penisinizin daha kalın ve daha uzun bir şekilde aşağıya sarkması sizi gururlandiracaktir. Aynaya baktiginizda şaşıracaksınız. 9.Hafta ve sonrası : Artık penisiniz daha önce aklınıza dahi gelmeyecek şekilde gelişmiştir. Ereksiyon halinde deyim yerindeyse kaya gibi sert ve uzun bir penise sahipsiniz artık.

V-Pills Haplarının herhangi bir yan etkisi var mı?

Hayır, herhangi bir yan etkisi yoktur.V-PILLS hapları reçeteye tabii olmayan güvenli bir bitki karışımından oluşmaktadir.Kalp Hastaları, Şeker Hastaları ve Yüksek Tansiyon hastaları V-pills i doktor tavsiyesi ile kullanmalıdır.

Tam olarak ne gibi değişiklikler yaşayacağım?

Ereksiyon halinde daha kalın, daha sert ve daha uzun bir penisiniz olacak. Ereksiyon halinde olmadığınız hallerde bile penisiniz daha uzun ve kalın olacak. İstediğiniz zaman sorunsuz sert ve uzun süreli ereksiyon haline geçeceksiniz. Cinsel yaşamınız üzerine tam bir hakimiyet kuracaksınız. Kontrol tamamen sizin elinizde olacak. Daha güçlü ve zevkli orgazmlar yaşayacaksınız. Erken boşalma sorununuz olmayacak.Kalıcı, güvenli ve acısız bir büyüme yaşayacaksınız.

Nasıl sahip olabilirim ?

V-pills i sitemizden Online Kredi kartına taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.veya siparişinizi verirsiniz ve ödemesini ürün kapınıza geldiğinde Nakit yapabilirsiniz.İstanbul içinde iseniz V-pills i kurye ile aynı gün Kapıda Nakit ödeme imkanı ile teslim alabilirsiniz. Ne Kadar uzun bir penise sahip olmalıyım? 7 (17,5cm) , 8 (20cm) , ve hatta 9 inç (22,8cm) bir penis ile bir kadının en hassas bölgelerine ulasabilir, ve onun muhtemelen daha önce varlıgından bile bihaber olduğu sinir uçlarını harekete geçirebilirsiniz. Buna ulaştığınız kalınlığıda eklediğinizde (bazı kadınlar kalınlığın onlar için her şey olduğunu söyler) onu deyim yerindeyse tam olarak doldurur, daha önce hiç tatmadıgı zevkleri yaşatırsınız. Artık sizde uzun ve kalın penisinizle cinsel birleşmeden daha fazla zevk alacaksınız. Bu noktaya ulaştıktan sonra ise asla bir daha geçmişi hatırlamak istemeyeceksiniz. Bu muhteşem bir şey.

V-Pills haplarının başka ne faydaları var?

Cinsel saglığınızda genel bir düzelme
Yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissi
Cinsel arzuyu arttırır
Cinsel cazibeyi arttırır
Cinsel birleşmede alınan hazzı arttırır
Cinsel organlara kan dolasımını arttırır
Cinsel hormonların üretimini destekler
Sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır.

V-Pills Hapını nasıl kullanacağım?

1 kutu V-pills in içerisinde 60 adet kapsül bulunmaktadır. V-pills hergün sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden sonra 1 er adet kullanılması tavsiye edilmektedir. Düzenli kullanıım ürünün etkisi açısından önemlidir !...

Ortalamanın üstüne çıkmak ister misiniz?

Ortalama bir penis uzunluğu 6 inç'tir ( 17,5cm ). Bu deger ırka, yasadığınız yere veya milliyetinize göre değişmez. Kimsenin bilmesine gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Küçük bir meblağ karşılığı istediğiniz BÜYÜK sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cinsel yaşamınıza gereken ehemmiyeti gösteriyorsaniz, bu hapları kullanma konusunda tereddüte düsmemelisiniz.